Dizajn a Grafika

2D & 3D Dizajn

Vďaka kombinácii skúsených a kvalifikovaných odborníkov v spojení s najnovšími nástrojmi, poskytujeme našim klientom kvalitné výstupy s rýchlou dobou odozvy a vysokou presnosťou. Náš osvedčený prístup k 2D a 3D dizajnu prináša opakované zákazky zo strany klientov po celom svete.

Animácie

Uvažujete ako priniesť horlivosť a život do svojho podnikania? Naše 2D a 3D animácie sú pre Vás tou správnou voľbou. Pojem 2D alebo 3D animácia je vytváranie pohyblivých obrazov v dvoj alebo troj rozmernom prostredí, ktoré môže zaujať pozornosť miliónov divákov a efektívnejšie vyjadriť danú myšlienku. Animácie vytvárajú takmer perfektnú predstavu reálneho života vo virtuálnom svete s pokročilými výpočtovými technikami.

Vizualizácie

Naše dynamické a profesionálne prezentácie Vám môžu zabezpečiť výhru v tendroch, resp. v súťažiach o zákazky. Prezentácie sú postavené tak, aby spĺňali najnovšie vizuálne a inovatívne očakávania a kombinujú interaktívne 3D a 2D. Dokážeme nadizajnovať konkrétny eventový priestor, pretransformovať ho do programov a odprezentovať dvomi spôsobmi.
Prvý funguje na princípe počítačovej hry
Vymodelovaný priestor zobrazíme formou krátkeho videa, resp obrázkov.
Druhý funguje na princípe virtuálnej reality
Jendoducho si nasadíte okuliare (Virtuálna realita) a nami vymodelovaný eventový priestor sa Vám zobrazí v mierke 1:1. Prezentácia eventových priestorov, formou virtuálnej reality, je dokonalý nástroj k tomu, aby ste v predstihu videli, čo je v danom priestore vhodné, pekné, alebo nemožné.

Web Dizajn