Prenájom Techniky

Máme k dispozícii rozsiahly sortiment kvalitného vybavenia pre krátkodobé alebo dlhodobé prenájmy. Event je viac ako stretnutie pozvaných hostí – je to nezabudnuteľný okamih. Vaša svadba, koncert, večierok, narodeniny, firemné akcie, prezentácie a mnoho ďalších eventov už nikdy nebude  ako predtým! Tešíme sa na príležitosť spraviť Váš ďalší event výnimočným !

Projektory

Neodmysliteľnou súčasťou všetkých konferencií, meetingov resp školení, je prezentácia. V uzavretých priestoroch, kde dokážeme regulovať osvetlenie, je použitie projektorov a projekčného plátna najvhodnejším a najekonomickejším riešením.
Naša spoločnosť ponúka niekoľko druhov projektorov so zadnou aj prednou projekciou. Menej výkonné – vhodné na prezentácie a výkonné projektory, ktoré dokážu nasvietiť plochu o rozmere aj 20 x 40 metrov. Naša spoločnosť využíva tieto projektory pri 3D videomappingoch, ktoré dokonale dokážu “roztancovať” akúkoľvek budovu resp objekt. Viac o videomapingoch v multimediálnych show.

/ Prenájom projektorov je možný len s našou inštaláciou a obsluhou /

LED Obrazovky

Led obrazovky sú ideálnym riešením pre náročnejšieho klienta, ktorý si potrpí na dokonalom zobrazení prezentácie, videa, alebo live prenosu. Výhodou Led obrazoviek oproti projekciám je ich svietivosť a možnosť použiť ich aj za denného svetla resp v priestoroch, kde nedokážeme regulovať interné svetlo. Výhody Led obrazovky oproti projekcii :

• Svietivosť / použite aj za denného svetla
• Pozorovacia vzdialenosť / od 3 metrov
• HD rozlíšenie už pri rozmere 5 x 3 m
• Indoorové aj outdoorové využitie
• Modulovatelné / dokážeme navrhnúť atypickú scénu a vyrobiť koncept presne na mieru

/ Prenájom led obrazoviek je možný len s našou inštaláciou a obsluhou /

Laserové Systémy

Najvhodnejším spestrením akejkoľvek vizuálnej show sú laserové systémy. Televízne prenosy, špeciálne efekty pre film, nočné kluby, uvádzanie nového produktu na trh, tu všade dokážete posunúť vizuálnu show na inú úroveň.
K laserovým systémom (800mW až 40W ) ponúkame širokú škálu príslušenstva, ako je dymostroj, difrakčné alebo odrazové zrkadlá, vodnú stenu. Taktiež programy na ovládanie laserových systémov, ako Fiesta, Fiesta.NET, Quick show s Flashback 3, Laser Show Designer, Beyond, Moncha.NET, Lasershow Converter MAX a pod.

/ Prenájom laserových systémov je možný len s našou inštaláciou a obsluhou /

Media Server

Prenájom mediaserverov s videoobsluhou je v našej spoločnosti úplne odlišný ako u konkurencie. Nakoľko sú nasě mediaserveri modulovateľné, dokážeme ich prispôsobiť presne na Váš event. Čo tým získate ? Zaplatíte len za toľko inputov a outputov, koľko Váš event resp obsluha vyžaduje.

Cenové ponuky na prenájom vypracujeme po konzultácií s klientom.
/ Prenájom mediaserverov je možný len s našou inštaláciou a obsluhou /