Multimediálne Show

Video Mapping

Video mapovanie je vzrušujúca nová projekčná technika, ktorá môže premeniť takmer akýkoľvek povrch na dynamickú video obrazovku. Špecializovaný softvér sa používa na deformáciu a maskovanie premietaného obrazu tak, aby sa perfektne zobrazil a zapasoval na nepravidelnom povrchu objektu. Video mapping privádza budovy a objekty k životu, vytvára pôsobivé prostredie a poskytuje vzrušujúci interaktívny zážitok. Tieto objekty môžu byť akékoľvek atypické budovy, hrady, zvonice, mestské radnice, divadelné scény, sochy, autá a pod. Môže byť použitý celý rad rôznych metód, aby sa dosiahol požadovaný účinok, ale vždy sa jedná o kombináciu vysokého stupňa tvorivej zručnosti a zložitého technického plánovania.

Video Projekcie

Vylepšite si Váš ďalší event s veľkou videoprojekciou na LED obrazovkách, projekčných plátnach s projektormi, alebo extrémne širokouhlou projekciou. Ideálne pre festivaly, firemné akcie, nočné kluby, vonkajšie projekcie, večierky a pod. Extrémne širokouhlá projekcia je proces používania 2 alebo viac projektorov, ktoré premietajú na veľmi širokú projekčnú plochu, ktorá vytvára veľkú, veľkolepú kulisu pre Vašu akciu. Pri použití na prezentáciách alebo akciách Vám širokouhlá projekcia umožní mať viac prezentácií, alebo video obsahu na rovnakej obrazovke v rovnakom čase, alebo ako alternatíva, môžete mať jeden širokouhlý obsah na danej obrazovke.

Laserové Beam Show

Pri laserovej „beam“ šou, diváci vidia „štruktúry“ lúčov vo vzduchu. Zvyčajne je potrebná divadelná hmla alebo opar, aby boli svetelné tvary viditeľnejšie. Laserová beam show sa môže skladať z laserových lúčov prispôsobených do hudby, alebo môže sprevádzať akékoľvek hudobné vystúpenie. Rôzne „beam“ efekty sú vytvorené samotným laserovým lúčom, ktorý cestuje vo vzduchu smerom ku divákovom, alebo cez divákov. Show môže byť projektovaná pomocou zeleného laserového svetla alebo plnofarebným laserovým svetlom.

Laserové Grafické Show

Laserová grafická show môže byť statická alebo animovaná ako film. Laserová grafika dokáže zobraziť logo klienta, animovať jeho produkt, zobrazovať príbeh, alebo jednoducho baviť. Klient sa môže rozhodnúť , či bude grafická show obsahovať aj laserovú „beam“ show. Laserová grafika sú len obrysy, a to bez akejkoľvek vnútornej výplne. Laserová grafika môže byť vyrobená zo všetkých druhov obrázkov na báze vektorov, ako sú logá, textové správy a animácie. Pre zobrazenie grafiky môžete použiť akýkoľvej objekt. Napr. premietacie plátna, vnútornú alebo vonkajšiu stenu, vodné steny, LED obrazovky, budovy a dokonca aj hory.

Laserový Mapping

Laserovým mapovaním dokážeme okamžite premeniť priestor resp. objekt v niečo neskutočné. Navrhneme laserové efekty tak, aby zodpovedali tvaru objektu a privedieme tak daný objekt k životu nečakaným spôsobom. Budovy, hory, steny, autá, jednoducho akýkoľvek typ objektu, akejkoľvek veľkosti alebo tvaru je vhodný pre laserový mapping.