Operátor a Inštalácie

Náš tím vám pomôže vytvoriť váš program (event) a bude vám k dispozícii od začiatku až do konca. Náš skúsený tím technikov je schopný zabezpečiť funkčnosť zariadení po celú dobu akcie. Operátori a technici môžu čerpať z mnohoročných skúseností v oblasti riadenia, navrhovania a výroby show pre každý tip eventu. Ponúkame kompletný poradenský servis s cieľom zabezpečiť a nájsť vám ten správny produkt podľa vašich požiadaviek.

Video Operátor

Videooperátor je neoddeliteľnou súčasťou každého eventu, kde je potrebný akýkoľvek video prenos. Naši videotechnici majú dlhoročné skúsenosti s obsluhou a spolupracovali na tých najnáročnejších konferenciach a eventoch v európe.
Okrem obsluhy na oficiálnych častiach konferencií, summitov a pod. ponúkame aj VJing, ktorý je vhodný na neoficiálnu časť eventu, resp na akýkoľvek koncert všetkých žánrov. Ide o posilnenie hudobného vystúpenia o vizuálnu show na led obrazovkách. Výhodou je, že dokážeme vyrobiť footage resp grafiku podľa Vašej témy eventu.
Detaily predsa tvoria úspech a na nich si my potrpíme.

Laser Operátor

Naši operátori vďaka dlhoročným skúsenostiam so živími vystúpeniami po celej európe dokážu svietiť “live”. Operátor vtedy ovláda lasery priamo na mieste udalosti a nepoužíva vopred pripravenú laserovú show. Okrem perfektnej znalosti softwéru je pri live svietení veľmi dôležité cítenie. Operátor okrem vnímania interpreta, musí dokonale ladiť s ovsetlovačom a video operátorom.

Zvuk a Svetlo

Akékoľvek hudobné vystúpenie, ktoré nieje posilnené po vizuálnej stránke, je v dnešnej dobe nedostačujúce. Okrem dokonalého zvuku je pre diváka podstatná aj svetelná show, ktorá dodá vystúpeniu tú správnu atmosféru. Aj napriek tomu, že naša spoločnosť nedisponuje technickým zabezpečením ako osvetlenie a ozvučenie, ponúkame ho klientom formou subdodávky. Vsadili sme na zodpovednosť, profesionalitu a už niekoľko rokov spolupracujeme so spoločnosťami SHOWSERVICE a SAP SOUND.