Špeciálne Projekty

LED Strips Mapping

LED hady je možné použiť na osvetlenie interiérov, exteriérov, ale napríklad aj na efektové osvetlenie diskoték, TV štúdií, či na vytvorenie LED stien, ktoré majú ľubovoľný tvar. Vďaka dlhej životnosti, vysokej odolnosti, nízkej spotrebe a krásnemu výslednému dojmu, dokážu LED pásy plne nahradiť konvenčné osvetlenie. Vďaka ovládaciemu softvéru je možné vytvárať pomocou led hadov rôzne farebné variácie Vášho podniku. Môžete vytvoriť ľubovoľný tvar. Špeciálny softvér umožňuje namapovať text, obrázky, alebo dokonca aj video na LED steny tvaru gule, valca, alebo ľubovoľného iného objektu.

Motion Capture

Motion capture je proces záznamu pohybu objektov alebo osôb. Pri natáčaní videa a vývoji videohier sa odvoláva na záznam pohybu ľudských hercov, a používa tieto informácie k animácii digitálnych charakterových modelov v 2D alebo 3D počítačovej animácií. V motion capture, sa pohyby jedného alebo viacerých aktérov zbierajú a zaznamenávajú mnohokrát za sekundu. Tieto animované dáta sa prenášajú do 3D modelu, takže model vykonáva rovnaké pohyby ako herec. Známi príklad využitia motion capture technológie, je film Avatar.

Virtuálna Realita

Vizualizácie, aplikácie, hry a simulácie vo virtuálnom prostredí 360°- audio a vizuálny zážitok, ktorý si budete dlho pamätať. Možnosť vytvorenia originálnej hry len pre Váš event! Vychutnajte si herný zážitok tak, ako ešte nikdy predtým. Staňte sa súčasťou herného sveta. Možnosť umiestnenia hry na internet a jej dodatočného šírenia na podporu propagácie firmy. Zažite Váš projekt pred jeho uskutočnením ! Vaši klienti a partneri budú nadšení z nového zážitku, ktorý im ponúknete na Vašom evente.